Osiągnięcia naszych uczniów

I SEMESTR 2016/2017

1. Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Indywidualnych biegach przełajowych- I miejsce -Mateusz Niedziółka kl.Ie,

  III miejsce- Albert Leśniewski kl.IIIa, wyróżnienie- Michał Krydowski kl.Ie za 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej,

opiekun p.M.Kowalczuk, p.I.Podeszfiński

2.Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Pomiechówku- I miejsce- Mateusz Niedziółka kl.Ie, awans do mistrzostw województwa, opiekun p.M.Kowalczuk, p.I.Podeszfiński

3.XI Ogólnopolski Konkurs Papieski - II miejsce -Pola Janowska kl.IIIe, opiekun p.R.Pałka

4.Ogólnopolski Konkurs Literacki o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim- została wysłana praca Oliwii Zakrzewskiej z kl.IIId, znalazła się w gronie 30 spośród 500, opiekun p.R.Zychora, p.P.Gębicki

5.Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim- I miejsce- Oliwia Zakrzewska, II miejsce- Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, V miejsce-Wiktoria Mariańska kl.IIIa, opiekun p.P.Gębicki, p.G.Parzych

6.Konkurs o torfowiskach-Torfowiska z bliska- Flora torfowisk MPK- pierwsze wyróżnienie -Jakub Jobda kl.IIe, w etapie parkowym uczestniczyła -Katarzyna Imioła kl.Ie, prace plastyczne wykonało 38 osób,opiekun p.D.Siciarz- Maj

7.Konkurs szkolny ,,Wszyscy czytają Sienkiewicza''- I miejsce-Magdalena Białek kl.IIIb, II miejsce- Jolanta Staluszka kl.Id,

III miejsce- Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, wyróżnienie- Natalia Kurlandzka kl.IIId, opiekunowie -panie polonistki

8.Olimpiady przedmiotowe. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

a.WOS- Ada Żołądek , Filip Walicki kl.IIIb, opiekun p.G.Parzych,p.P.Gajgier                                                                                                     AWANS DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO- FILIP WALICKI KL.IIIB- opiekun p.P.Gajgier

b.język angielski- Oliwia Zakrzewska kl.IIId, opiekun p.I.Łukasik

c.język rosyjski- Wiktoria Nikitiuk, Władysław Kokhtiuk kl.IIIb, opiekun p.U.Trzaskowska

d.język polski- Ola Kuźmińska, Filip Walicki kl.IIIb, Julia Olszewska, Wiktoria Mariańska, Aneta Skwara kl.IIIa, opiekun p.Urszula Trzaskowska

e.biologia- Ola Ziółkowska kl.IIIe, opiekun p.D.Siciarz-Maj

8.XIV Edycja Konkursu Piosenki Religijnej o Nagrodę Św.Cecylii- kategoria gimnazjum- I miejsce- Oliwia Ciszkowska kl.IIc, II miejsce-Jolanta Staluszka kl.Id, III miejsce- Wioletta Grylak kl.Ia, opiekun p.G.Olszewska

9.XV Powiatowy Konkurs Plastyczny inspirowany twórczością K.I.Gałczyńskiego- III miejsce- Zofia Sułkowska kl.IIe, opiekun p.U.Gawin

10.XV Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji K.I.Gałczyńskiego- wyróżnienie- Oliwia Zakrzewska kl.IIId, wyróżnienie- Filip Walicki kl.IIIb, opiekun p.R.Zychora, p.U.Trzaskowska

11.Konkurs religijny- ,,Św. Jan Paweł II- życie, nauczanie, działalność''- udział wzięło 11 osób- I miejsce- Anna Cygan kl.IIc, II miejsce- Jolanta Staluszka kl.Id, III miejsce- Mateusz Kędziorek kl.Ia, opiekun p.R.Pałka

12.Konkurs religijny pod patronatem MKO w Warszawie-  ,,Trzy matki Jana Pawła II- Emilia Wojtyła, Matka Boża i Ojczyzna''-
WojewOdzki Konkurs dla Gimnazjalistów 2016/2017 - udział wzięło 11 osób- etap szkolny -I miejsce-Katarzyna Imioła kl.Ie, II miejsce- Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, III miejsce Jolanta Staluszka kl.Id, opiekun p.R.Pałka

13.Konkurs ,,Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa''- nagroda dla Zuzanny Tereszczyńskiej kl.IId, opiekun p.U.Gawin

14.VII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek- I miejsce- ,,Coraz bliżej święta''- zespół-Ada Żołądek, Karolina Radzik, Magdalena Białek, Aleksandra Kuźmińska, Ilona Łukasik- kl.IIIb, Małgorzata Trzaskowska , Aleksandra Rzeszotek kl.IIa; II miejsce-,,Kto wie''- zespół-Oliwia Ciszkowska, Weronika Jankowska kl.IIc, wyróżnienie- ,,Magiczny dzień''- Agnieszka Szumert, Elżbieta Psheslavska kl.Ia, opiekun p.I.Łukasik, p. R.Pałka

15.Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Językiem Szekspira''- recytacja utworu w języku polskim i angielskim- do etapu powiatowego zakwalifikował się Mateusz Kędziorek kl.Ia, Oliwia Zakrzewska kl.IIId, Filip Walicki kl.IIIb,opiekun p.I.Łukasik

16.Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego- wyniki etapu szkolnego/ awans do powiatu-I miejsce- Julia Łukasik kl.IIIb,                   II miejsce- Maciej Sadkowski kl.Ib, III miejsce- Jakub Teperek kl.IIa, opiekun p.I.Łukasik

 

II  SEMESTR 2016/2017

1.IV Edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Anglojęzycznej ,,Językiem Szekspira''- I miejsce -Oliwia Zakrzewska kl.IIId, opiekun p.I.Łukasik

2.Konkurs recytatorski ,,Zaszum nam, Polsko nad katyńskim lasem''- udział Oliwia Zakrzewska kl.IIId, opiekun p.R.Zychora

3.Konkurs recytatorski ,, Wokół Słowackiego 2016''- w eliminacjach szkolnych wzięli udział: Oliwia Zakrzewska kl.IIId,  Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, Jolanta Staluszka kl.Id,Katarzyna Imioła kl.Ie, Kamila Kozłowska kl.IIIb,                                                           eliminacje powiatowe- III miejsce Oliwia Zakrzewska kl.IIId, opiekun p.R.Zychora

4.40 Konkurs Recytatorski,,Warszawska Syrenka''-Nagroda Główna- Oliwia Zakrzewska kl.IIId, Nagroda Gminna-Katarzyna Imioła kl.Ie, Wyróżnienie- Natalia Kuźmińska kl.Ib, Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, opiekunowie- p.R.Zychora, p.M.Godlewska ,   p.Edyta Bedełek

5.Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt- I miejsce - drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum w Karczewie z kl.IIIe, kl.IId, kl.Ie, opiekun p.M.Kowalczuk, p.T.Lubas

6.Powiatowo-Kuratoryjny konkurs języków obcych- ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie''-          I miejsce- drużyna z kl.IIb- Zuzanna Korgul, Weronika Miszczuk, Aleksandra Zbyszyńska, opiekun p.U.Trzaskowska-nauczyciel języka rosyjskiego 

7.V Edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im.K.I.Gałczyńskiego,, Serwus, madonna''- eliminacje szkolne- K.Imioła kl.Ie, J.Staluszka kl.Id, M.Trzaskowska kl.IIa, eliminacje powiatowe-III miejsce- Małgorzata Trzaskowska kl.IIa, opiekun p.E.Bedełek

8.Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Rejonu Legionowo- I miejsce -drużyna dziewcząt w składzie: z kl.IIIe- Domnika Baran, Zuzanna Buczkowska, Pola Janowska, Maria Kociszewska,Natalia Popis, Gabriela Penkul, Aleksandra Ziółkowska, Julia Zagrajek, kl.IId- Zuzannna Tereszczyńska , kl.Ie- Kornelia Penkul, opiekun p.M.Kowalczuk, p.T.Lubas

9.VI Powiatowy Turniej Piłkarski- ,,Piłkarski Nukleonik''- I miejsce- drużyna chłopców w składzie: Mateusz Kociszewski, Paweł Sadowski, Bartek Trzaskowski, Maciek Krzemiński, Albert Leśniewski, Michał Krydowski, Mateusz Niedziółka, Paweł Cherubin, opiekun p.P.Łyżwa

10.Konkurs Powiatowy,, Piosenka nie zna granic''organizowany przez Publiczne Gimnazjum w Karczewie-soliści- I miejsce-Oliwia Ciszkowska kl.IIc, zespoły-II miejsce-uczniowie z kl.IIa- Aleksandra Rzeszotek ,Małgorzata Trzaskowska, Patryk Baliński,  wyróżnienie- Jolanta Staluszka kl.Id, opiekun p.I.Łukasik, p.U.Trzaskowska

11.Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego- IV miejsce w biegach przełajowych- Mateusz Niedziółka kl.Ie,                                   opiekun  p.M.Kowalczuk

12. Powiatowy Konkurs Muzyczny ,,Mr Tambourine Man''-konkurs piosenek Boba Dylana  - II miejsce zajął zespół w składzie:        kl.Ie-Amelia Wieczorek,Julia Andrzejak,Katarzyna Imioła, Justyna Ładnowska, kl.IIIb-Dominika Kozłowska, Ola Karwowska,Ola Kuźmińska, Magdalena Białek,Julia Łukasik,kl.2c- Oliwia Ciszkowska, Weronika Jankowska, kl.Id-Jolanta Staluszka, kl.IIa-Ola Rzeszotek, Małgorzata Trzaskowska, Amelia Marczak, Marcin Jóźwik, opiekun p.I.Łukasik

13.XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny ,, Nie bójmy się ortografii''- etap szkolny- Ola Kuźmińska kl.IIIb, Filip Walicki kl.IIIb,Jonasz Końca kl.Ie, II miejsce w powiecie Jonasz Końca kl.Ie, opiekun p.M.Godlewska, p.U.Trzaskowska

14.Konkurs plastyczny ,,MÓJ ŚWIDERMAJER''- I miejsce- Aleksandra Zbyszyńska kl.IIb , opiekun p.U.Gawin

15.XX Festiwal piosenki ,,Co nam w duszy gra'' Jędruś 2017- I miejsce- Oliwia Ciszkowska kl.IIc, II miejsce- Jolanta Staluszka kl.Id, wyróżnienie- Weronika Jankowska kl.IIc, Ela Przesławska- uczestnictwo, opiekun p. I.Łukasik

16.,,Każdy może być badaczem''- wojewódzki konkurs na najlepszy projekt badawczy z użyciem metody aktywnej- III miejsce drużyna w składzie: Michał Krydowski kl.Ie, Katarzyna Imioła kl.Ie, Jonasz Końca kl.Ie, Paweł Warabieda kl.IIIb, opiekun P.Gębicki

17.Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Lekkiej Atletyce- Albert Leśniewski kl.IIIa - I miejsce w biegu na 1000m kategoria kl.III gimn., Ania Cygan kl.IIc- II miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt  kategoria kl.I-III gimn., Jakub Bąbik kl.IIIa- III miejsce w biegu na 400m kategoria chłopcy kl.III gimn., Michał Krydowski kl.Ie - I miejsce w biegu na 1000m kategoria chłopcy kl.I-III gimn., Maciej Krzemiński kl.IIIc - II miejsce w biegu na 800 m kategoria chłopcy kl.II gimn., Anna Dymowska kl.IIIc- III miejsce w pchnięciu kulą kategoria kl.III gimn., opiekunowie: p.M.Kowalczuk, p.P.Gębicki

18.Rejonowe Zawody w Lekkiej Atletyce- Michał Krydowski kl.Ie- V miejsce w biegu na 1000m kategoria chłopcy kl.I-III gimn.,      Anna Cygan kl.IIc- IX miejsce w pchnięciu kulą kategoria dziewczęta kll.I-II gimn., opiekunowie p.M.Kowalczuk, p.P.Gębicki

19.Wewnątrzszkolny Konkurs w wyciskaniu sztangi leżąc- I miejsce- Krzysztof Raszka kl.IIIe, II miejsce - Emil Fijka kl. IIb, III miejsce- Maciek Wiśniewski kl.IIIe, I miejsce- kategoria dziewcząt- Klaudia Całka kl.IIId, opiekun p.MM.Kowalczuk

20.Finał Mistrzostw Powiatu Otwocka Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej chłopców- II miejsce drużyna w składzie:

Michał Krydowski kl.Ie, Mateusz Niedziółka kl.Ie, Jakub Trzaskowski kl.Ie, Łukasz Kozłowski kl.Ie, Dawid Rudnicki kl.IIe, Aleksander Gajgier kl.Ie, Tomasz Ćwiek kl.IIa, Jakub Stawikowski kl.IIa, opiekun p.P.Łyżwa

21.Szkolny Konkurs Geograficzny ,,Obieżyświat'' - I miejsce- Pola Janowska kl.IIIe, Maria Kociszewska kl.IIIe, opiekun p.G.Olszewska

22.Szkolny Konkurs o Patronie Szkoły- Bolesławie Prusie- I miejsce- Aniela Cichecka kl.Ib i  Zuzanna Podgórzak kl.Ib,                  II miejsce- Katarzyna Imioła kl.Ie, III miejsce- Natalia Kuźmińska kl.Ib, wysokie wyniki osiągnęli: Mateusz Kędziorek kl.Ia, Wiktoria Pałyska kl.Ib, Inez Steczkowska kl.Ib, Oliwia Kasprzak kl.Ib, opiekun p.Jolanta Młotek, Ewa Kardasiewicz, Urszula Trzaskowska

 

 

 

 

 

 

II SEMESTR 2015/2016

1.Powiatowy konkurs języka angielskiego- ,,Dyktando językowe'' - etap szkolny- 26 osób, awans do finału- Julia Przeklasa kl.IIId, Paweł Sobiech kl.IIIc, Aleksy Krysztofiak kl.IIIe, punktowane  IV  miejsce- Paweł Sobiech ,opiekun p.Ilona Łukasik

2.Powiatowy konkurs języka angielskiego org. przez Publiczne Gimnazjum nr 4 w Otwocku- szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Przeklasa kl.IIId, Aleksy Krysztofiak kl.IIIe, Paweł Sobiech kl.IIIc, opiekun p.Ilona Łukasik, p.Konrad Wyrwas

3.Rozgrywki Coca Cola Cup- drużyna szkoły zajęła II miejsce w powiecie, skład: Sebastian Buława kl.IIIe, Szymon Nojek kl.IIIb, Kamil Oporski kl.IIIb,Dominik Wosiński kl.IIIb, Adam Rogala kl.IIId, Masiej Krzemiński kl.IIc, Mateusz Kociszewski kl.IIa , Albert Leśniewski kl.IIa, Kacper Masny kl.Ib  , Jakub Stawikowski kl.Ia  opiekun p.Paweł Łyżwa

II miejsce w etapie II Turnieju Piłkarskiego chłopców Szkół Gimnazjalnych Coca-Cola  Cup - drużyna w składzie powyższym

4.Powiatowy Konkurs Plastyczny na kartkę wielkanocną- udział wzięło 10 osób, opiekun p.Urszula Gawin

5.IV Powiatowy Konkurs Palm Wielkanocnych - palmę wykonały: Klaudia Górska kl.IIId i Patrycja Jurkowska kl.IIIb pod nadzorem p.Urszuli Gawin

6.38 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka- Nagroda Główna- Jan Drewicz kl.IIIb, Wyróżnienie: Julia Konwicka kl.IIIb, Filip Walicki kl.IIb, opiekun p.Renata Zychora, p. Urszula Trzaskowska

JAN DREWICZ KL.IIIB- I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE ,,WARSZAWSKA SYRENKA''- AWANS DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

7.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Piękno i brzydota w szarości'' org. przez Gimnazjum w Rawiczu - została wysłana praca Natalii Kurlandzkiej z kl.IId, opiekun p.Urszula Gawin

8.III Edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Anglojęzycznej org. przez Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu w Józefowie-  I miejsce -Oliwia Zakrzewska kl.IId, Wyróżnienie- Filip Walicki kl.IIb, opiekun p.Ilona Łukasik

9.Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt- I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z kl.IIe-Dominika Baran, Gabriela Penkul, Maria Kociszewska, Aleksandra Ziółkowska,Julia Jobda,Julia Zagrajek,Zuzanna Buczkowska,Pola Janowska , Natalia Popis  i z kl.IIIe-Sandra Chromińska, Marta Ciszkowska, Natalia Łapińska,Joanna Wójcik, Aleksandra Żelazo,Monika Adamiec, Gabriela Rogulska, Wiktoria Trzepałka, opiekun p.Tomasz Lubas

 I MIEJSCE DRUŻYNY W MIĘDZYPOWIATOWYM TURNIEJU I AWANS DO XVIII MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

10.Powiatowy Konkurs Języków Obcych ,,Cudz chwalicie, swego nie znacie'' organizowany przez P.G.Józefów- I miejsce zdobyła drużyna z kl.IIId- Klaudia Górska, Daria Trzaskowska, Katarzyna Deczewska, Aleksandra Kurek, Martyna Szostak, Julia Przeklasa, opiekun p.Urszula Trzaskowska

11.XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej - awans do finału Jan Drewicz kl.IIIb,  

II MIEJSCE W KONKURSIE JANA DREWICZA      opiekun p.Renata Zychora

12.Konkurs Diecezjalny ,,Być więcej niż mieć''- o Światowych Dniach Młodzieży- w etapie szkolnym uczestniczyło 14 osób, do etapu diecezjalnego awansowały Aleksandra Staluszka z kl.IIIa, Karolina Cieślak z kl.IIIa, opiekun p.Robert Pałka

13.Konkurs Misyjny Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes'' - ,,Mój szkolny kolega z misji''- zgłosiło się 10 osób, została wysłana praca Karoliny Cieślak  z kl.IIIa , opiekun p.Robert Pałka

14.IV Edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im.K.I.Gałczyńskiego- udział wzięli- Oliwia Zakrzewska kl.IId, Filip Walicki kl.IIb, Jan Drewicz kl.IIIb, III miejsce w konkursie zajęła Oliwia Zakrzewska kl.IId, opiekunowie p.Urszula Trzaskowska, p.Renata Zychora

15.X Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Wokół Słowackiego'' - I miejsce Jan Drewicz kl.IIIb, opiekun p.Renata Zychora

16.IV Edycja Powiatowego Konkursu ,,Piosenka nie zna granic''-wyróżnienie zdobył zespół z kl.IIId Publicznego Gimnazjum w Karczewie w składzie Martyna Szostak, Katarzyna Deczewska, Aleksandra Kurek, Wiktoria Wieczorek , opiekun p.Urszula Trzaskowska

17.Szkolny Konkurs Ortograficzny - udział 30 uczniów- I miejsce Ola Kuźmińska kl.IIb, II miejsce Jan Drewicz kl.IIIb,                                        III miejsce - Marta Ciszkowska kl.IIIe, opiekunowie- p. Urszula Trzaskowska, p.Renata Zychora

18.Szkolny Konkurs ,,Bolesław Prus- patron mojej szkoły''- I miejsce- Aleksander Kuk kl.Ie, II miejsce- Jakub Jobda kl.Ie, III miejsce -Zuzanna Korgul kl.Ib, Natalia Cherubin kl.Ie, przygotowanie konkursu- p.Jolanta Młotek, p.Ewa Kardasiewicz

19.Konkurs szkolny ,,Moja ulubiona książka- recenzja''- wyróżnienia- Aleksandra Staluszka kl.IIIa, Filip Walicki kl.IIB, Klaudia Burkowska kl.IIIc, Ada Żołądek kl.IIb,Magda Obara kl.IIIb, Patrycja Rybicka kl.IIIb, opiekun p.Jolanta Młotek, p.Ewa Kardasiewicz,   p.Magdalena Godlewska

20.Szkolny Konkurs - ,,Fraszka,wiersz,plakat''- wyróżnienia Jakub Dominiczak kl.Id, Klaudia Całka kl.IId, Klaudia Burkowska kl.IIIc, Natalia Lemieszka kl.IIIc, Julia Przeklasa kl.IIId, opiekun p.Jolanta Młotek ,p.Ewa Kardasiewicz, p.Magdalena Godlewska

21.XIX Festiwal ,,Co nam w duszy gra'' Jędruś 2016- III miejsce Aleksandra Staluszka kl.IIIa,  opiekun p.Ilona Łukasik            

22.XIII Powiatowy Konkurs Literacki ,, W kręgu nowel okresu pozytywizmu''- udział wzięli Julia Olszewska kl.IIa, Wiktoria Mariańska kl.IIa, Aneta Skwara kl.IIa, opiekun p.Urszula Trzaskowska

23.XIII Mazowiecki Konkurs Piosenki Polskiej- uczestnicy: Patrycja Jurkowska kl.IIIb, Julia Konwicka kl.IIIb, III miejsce - Julia Konwicka kl.III b, opiekun p.Ilona Łukasik

24.Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych-

II miejsce w pchnięciu kulą- Anna Dymowska kl.IIc

I miejsce w biegu 300m -Maciej Krzemiński kl.IIc

I miejsce w biegu na 1000m- Albert Leśniewski kl.IIa

III miejsce w biegu na 400m- Szymon Wnorowski kl.IIId

W ogólnej klasyfikacji szkoła zajęła 8 miejsce. Opiekunowie- p.Igor Podeszfiński, p.Marek Kowalczuk

25.IV Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie- I miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Wiktoria Trzepałka kl.IIIe, Monika Adamiec kl.IIIe, Marta Ciszkowska kl.IIIe, opiekun p.Grzegorz Parzych

26.Mistrzostwa Powiatu Piłki Nożnej chłopców- III miejsce wywalczyła drużyna w składzie:Tomasz Ćwiek kl.Ia, Kacper Masny kl.Ib, Mateusz Kociszewski kl.IIa, Albert Leśniewski kl.IIa, Paweł Herubin kl.IIa, Paweł Sadowski kl.IIa,Bartek Trzaskowski kl.IIb, Maciej Krzemiński kl.IIc, opiekun: p. Paweł Łyżwa

27.Szkolny Konkurs Historyczny- I miejsce- Jakub Jobda kl.Ie, II miejsce- Aleksander Kuk kl.Ie, Małgorzata Trzaskowska kl.Ia, opiekun p.Piotr Gajgier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I SEMESTR 2015/2016

1. Ogólnopolski Konkurs ogłoszony w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UM YSŁ 2015 -laureat nagrody głównej Aleksy    Krysztofiak kl.IIIe

2.Konkurs recytatorski z okazji 35 rocznicy istnienia NSZZ ,,Solidarność''-  I miejsce- Oliwia Zakrzewska kl.IId, Filip Walicki kl.IIb, Jan Drewicz kl.IIIb,
opiekunowie p.Renata Zychora, p.Urszula Trzaskowska

3.Konkurs plastyczny z okazji 35 rocznicy istnienia NSZZ ,,Solidarność''- I miejsce - Klaudia Całka kl.IId, II miejsce- Julia Przeklasa kl.IIId,
opiekun p.Urszula Gawin, p.Renata Zychora

4.XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej- Finalista - Jan Drewicz kl.IIIb, opiekun p.Renata Zychora

5.VII Edycja Konkursu ,,Moja wiedza o II Wojnie Światowej''- kategoria gimnazjum- wyróżnienie Karol Zarębski kl.IIIe, opiekun p.Grzegorz Parzych

6.Mistrzostwa Powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych-II miejsce- Albert Leśniewski kl.IIa ,III miejsce- Szymon Nojek kl.IIIb, IV miejsce - Julia Zagrajek kl.IIe, opiekunowie -nauczyciele wychowania fizycznego

7.Mistrzostwa Rejonowe w Indywidualnych Biegach Powiatowych- II miejsce- Albert Leśniewski kl.IIa, opiekun p. Marek Kowalczuk

8.Olimpiady przedmiotowe: kwalifikacja do etapu rejonowego- język polski- Marta Ciszkowska kl.IIIe, Joanna Wójcik kl.IIIe, opiekun p.U.Trzaskowska (P) ; chemia-kwalifikacja do etapu wojewódzkiego- Krzysztof Popis kl.IIIa, opiekun p.Elżbieta Wachnik- Kulpa

LAUREAT OLIMPIADY CHEMICZNEJ- KRZYSZTOF POPIS KL.IIIA

9.Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy ,, Nie każda żaba jest księciem''- konkurs o płazach i gadach - konkurs plastyczny-

II miejsce- Mateusz Cherubin kl.IIIa, opiekun- p.Dorota Siciarz-Maj

10.Konkurs Powiatowy- ,,Pułkownik Kukliński- zwycięska misja''- najwyższe wyniki osiągnęli:

Julia Przeklasa kl.IIId, Martyna Balińska kl.IIId, Klaudia Górska kl.IIId, Natalia Lemieszka kl.IIIc, opiekun p.Piotr Gajgier

11.XIV Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego wokół poezji Bolesława Leśmiana - III miejsce- Aneta Skwara kl.IIa, wyróżnienie -Julia Łukasik kl.IIb, opiekun p.U.Gawin

12.Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Bolesława Leśmiana - uczestnicy: Jan Drewicz kl.IIIb, Filip Walicki kl.IIb- wyróżnienie, opiekun p.U.Trzaskowska

13.Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt- III miejsce Publiczne Gimnazjum w Karczewie, uczestniczki: Sandra Chromińska kl.IIIe, Marta Ciszkowska kl.IIIe,Natalia Łapińska kl.IIIe,Wiktoria Trzepałka kl.IIIe,Aleksandra Żelazo kl.IIIe,Natalia Lemieszka kl.IIIc, Dominka Baran kl.IIe,Zuzannna Buczkowska kl.IIe,Aleksandra Ziółkowska kl.IIe,Maria Kociszewska kl.IIe,Pola Janowska kl.IIe,Gabriela Penkul kl.IIe, opiekun p.T.Lubas

14.XIII Edycja Konkursu Piosenki Religijnej o Nagrodę Świętej Cecylii-I miejsce-Julia Konwicka kl.IIIb, w kategorii zespoły wokalne dziewczęta z kl.Ic i kl.Id- Ewa Płanecka, Julia Świerlikowska,Zuzanna Tereszczyńska, Gabriela Wojewódzka,Patrycja Siudak,Oliwia Ciszkowska

15.Gminny konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa''- nagrodzeni zostali: Anna Cygan kl.Ic, Zuzanna Tereszczyńska kl.Id, Gabriela Penkul kl.IIe, opiekun p.U.Gawin

16.Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej halowej chłopców- I miejsce kl.IIId -Adam Rogala,Maciej Masny,Adrian Charabin,Maciej Romanowski,Mikołaj Wnorowski,Szymon Wnorowski, II miejsce kl.IIIe-Dawid Mrozik,Tomasz Kondracki,Paweł Stawikowski,Sebastian Buława,Cezary Kaźmierczak, Daniel Bąk, III miejscekl.IIIc-Rafał Marczak,Filip Dylicki,Dawid Lemieszka,Adrian Grzanka,Paweł Sobiech, IV miejsce kl.IIc- Patryk Floriańczyk,Patryk Wasążnik,Maciej Krzemiński,Kacper Jobda,Klaudiusz Cwiek,Damian Zapałowski, opiekun p.P.Łyżwa

17.VI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek- I miejsce- Julia Konwicka kl.IIIb, wyróżnienie- Patrycja Jurkowska kl.IIIb

18. I Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej- I miejsce- Julia Całka kl.IIIa, II miejsce- Patryk Floriańczyk kl.IIc, III miejsce- Aleksandra Kociel kl.IIIa, organizator p.I.Podeszfiński

19.VI Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im.ks.Onufrego Kopczyńskiego- do finału zakwalifikowała się Joanna   Piórczyńska kl.IIIb, opiekun p.R.Zychora

20.Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny- etap szkolny -udział 18 osób, opiekun p.I.Łukasik

21.Konkurs fotograficzny - ,,Ptaki zimujące w kraju.Zdjęcia.Zwyczaje.Wiedza.'' - w konkursie brało udział 25 osób, opiekun  p.D.Siciarz-Maj

22.Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego org. przez Gimnazjum nr4 w Otwocku - do konkursu z etapu szkolnego zakwalifikowali się Paweł Sobiech kl.IIIc, Aleksy Krysztofiak kl.IIIe, Julia Przeklasakl.IIId, opiekun p.I.Łukasik

23.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Anioły- dotknięcie skrzydeł''-zostały wysłane prace 3 osób- Natalii Kurlandzkiej kl.IId, Julii Jobdy kl.IIe, Jakuba Jobdy kl.Ie ,opiekun p.U.Gawin

24.XIII Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek 2016- udział biorą: Magdalena Obara kl.IIIb, Patrycja Jurkowska kl.IIIb, Julia Konwicka kl.IIIb, Aleksandra Zbyszyńska , Marcin Jóźwik kl.Ia, Aleksandra Rzeszotek kl.Ia, Zuzanna Korgul kl.Ib, Małgorzata Trzaskowska, Ewa Płanecka kl.Id, Gabriela Wojewódzka kl.Id, Julia Świerlikowska kl.Ia, Julia Siwak kl.Ia, nauczyciele przygotowujący- p.I.Łukasik, p.I. Podeszfiński. Wyróżnienia otrzymały:- JULIA KOWICKA KL.IIIB, ALEKSANDRA KUŹMIŃSKA KL.IIB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II SEMESTR 2014/2015

1. XII Festiwal Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich- wyróżnienie za monodram dla Natalii Trzaskowskiej z kl.IIIb-

nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie uczniów- p.Urszula Trzaskowska, p.Grzegorz Parzych.

2.Rozgrywki Coca Cola Cup 2015- II miejsce drużyna Publicznego Gimnazjum w Karczewie

 nauczyciele odpowiedzialni -nauczyciele  wychowania fizycznego

3.X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego-

II miejsce Paweł Sobiech z kl.IIc,

III miejsce Urszula Kasprzak z kl.IIIb

nauczyciele odpowiedzialni za przygotowanie uczniów- p.Ilona Łukasik, p.Konrad Wyrwas

4.Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka- 

Nagroda Główna- Filip Walicki kl.Ib

Nagroda Gminna- Ada Żołądek kl.Ib, Jan Drewicz kl.IIb

Wyróżnienia: Oliwia Zakrzewska kl.Id, Paulina Nojek kl.IIIa, Andrzej Skiba kl.IIIe

Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu- p.Urszula Trzaskowska, p.Edyta Bedełek, p. Renata Zychora.

5.VIII Powiatowy Konkurs Języków Obcych ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie'''-

I miejsce- Publiczne Gimnazjum w Karczewie , reprezentanci: kl.IIIa-Sebastian Rębkowski , Helena Chodosz,

                    Agnieszka  Walkiewicz, Paulina Nojek, Wojciech Kompa

Nauczyciele przygotowujący uczniów- p.Urszula Trzaskowska- rusycystka, P.Grażyna Trzaskowska.

6.XI Powiatowy Konkurs Plastyczny-,, Architektura mojego regionu''

I miejsce- Mateusz Cherubin kl.IIa

III miejsce- Wiktoria Wieczorek kl.IId

Nauczyciel przygotowujący uczniów- p.Urszula Gawin.

7.Eliminacje Powiatowe Konkursu ,,Warszawska Syrenka'' przeprowadzane w PMDK Otwock

III miejsce-Filip Walicki kl.Ib

Nauczyciel przygotowujący- p.Urszula Trzaskowska -polonistka.

8.Igrzyska Międzypowiatowe Rejonu Legionowo w Piłce Ręcznej Dziewcząt-

I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Karczewie, dziewczęta z kl.Ie i kl.IIe

Nauczyciel przygotowujący- p.Tomasz Lubas.

9.Konkurs szkolny Profilaktyka zdrowia

I miejsce- klasa IIIa, nauczyciel przygotowujący p.Ilona Łukasik

II miejsce - Julia Konwicka, Szymon Nojek  kl.IIb

III miejsce- Klaudia Burkowska kl.IIIc

10.Konkurs powiatowy z języka angielskiego ,,Dyktando językowe''

etap szkolny

I miejsce- Damian Wrzos kl.IIIe

II miejsce- Julia Przeklasa kl.IId, Paweł Sobiech kl.IIc

III miejsce-Wojciech Rypina kl.IIIc

Etap powiatowy: IV miejsce Damian Wrzos kl.IIIe

11.Powiatowy Konkurs ,,Piosenka nie zna granic'' organizowany przez Publczne Gimnazjum w Karczewie

II miejsce- Angelika Żelazo kl.IIIb

III miejsce- Weronika Leśniewska, Urszula Kasprzak, Natalia Trzaskowska kl.IIIb

Nauczyciel przygotowujący- p.Ilona Łukasik, p.Konrad Wyrwas

12.Konkurs szkolny wiedzy o Konstytucji 3 Maja

I miejsce- Michał Białek, Adam Lech kl.IIId

II miejsce- Klaudia Górska ,Maciej Masny kl.IId

IImiejsce- Sebastian Rębkowski, Helena Chodosz kl.IIIa

Organizatorzy: p.Piotr Gajgier, p.Magdalena Godlewska,p. Andrzej Olszewski

13.IV Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Żyj Smacznie i Zdrowo''

I miejsce klasa IIIc  Publicznego Gimnazjum w Karczewie

Opekun: p.Dorota Siciarz- Maj,p.Ilona Łukasik, p.Igor Podeszfiński

14.XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej,, Witaj Majowa Jutrzenko''

finalista, zdobywca wyróżnienia- Jan Drewicz,kl.IIb

Nauczyciel przygotowujący: p.Renata Zychora

15.XXVII Festiwal ,,Piosenka w Świdrze''

IV miejsce- Angelika Żelazo kl.IIIb

Nauczyciel przygotowujący- p.Ilona Łukasik

16.XII Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej

Laureatka- Angelika Żelazo kl.IIIb

Nauczyciel przygotowujący- p.Ilona Łukasik

17.Kangur Matematyczny -Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Wyróżnienie- Paweł Sobiech kl.IIc

Najwyższe wyniki w szkole:

w kl.I- Paweł Warabieda kl.Ib

w kl.III- Małgorzata Radzik kl.IIId

Nauczyciel przygotowujący-p.Danuta Szczerba

18.Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce- Sebastian Rębkowski kl.IIIa

II miejsce- Marta Radzik kl.IIId

III miejsce- Urszula Kasprzak kl.IIIb

Nauczyciele przygotowujący: p.Edyta Bedełek, p.Urszula Trzaskowska

19. Warszawski Konkurs Chemiczny ,,Kwas''

finaliści- Rafał Guz kl.III c, Wojciech Rypina kl.IIIc

Nauczyciel przygotowujący: p. Elżbieta Wachnik- Kulpa

20. I edycja Konkursu Mitologicznego 

III miejsce- drużyna Publicznego Gimnazjum w Karczewie

Filip Walicki kl.Ib, Ada Żołądek kl.Ib, Zuzanna Przybysz kl.Ic, Jan Drewicz kl.IIb

Nauczyciele przygotowujący: p.U.Trzaskowska, p.M. Godlewska, p. R.Zychora

21. Szkolny Konkurs ożyciu i twórczości patrona szkoły B.Prusa

I miejsce- Klaudia Całka kl.Id, Dominika Strzyżewska kl.Id

II miejsce- Kinga Marczak kl.Ic

III miejsce- Natalia Trykacz kl.Id, Oliwia Zakrzewska kl.Id

Nauczyciel przygotowujący uczniów kl.I d- p.Renata Zychora, p.Magdalena Godlewska

22.III Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie

I miejsce- Aleksandra Żelazo, Marta Trzepałka, Joanna Wójcik

Nauczyciel przygotowujący uczniów: p.Grzegorz Parzych

23.Mistrzostwa Powiatu piłka ręczna dziewcząt

I miejsce - dziewczęta z kl.I e i kl.IIe

Nauczyciel przygotowujący: p.Tomasz Lubas

24.Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Lekkiej Atletyce

III miejsce- bieg na 100m- Maciej Krzemiński kl.Ic

                    bieg na 300m-Szymon Nojek kl.IIb

                    bieg na 1000m- Szymon Wnorowski kl.IId

V miejsce- bieg na 600m- Aneta Skwara kl.Ia

Nauczyciele przygotowujący - kadra wychowania fizycznego

25.IV Powiatowy Turniej Piłkarski - Piłkarski Nukleonik

III miejsce- drużyna Publicznego Gimnazjum w Karczewie - Sebastian Buława kl.IIe, Szymon Nojek kl.IIb, Kamil Oporski kl.IIb, Szymon Teperek kl.IIId, Bartosz Skiba kl.IIIb, Dawid Tereszczyński kl.IIIb, Adam Rogala kl.IId, Rafał Marczak kl.IIc 

Nauczyciel przygotowujący : p.Paweł Łyżwa

26.Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej

II miejsce drużyny , skład: Adam Rogala kl.IId, Sebastian Buława kl.IIe, Szymon Nojek kl.IIb, Kamil Oporski kl.IIb, Filip Dylicki kl.IIc, Maciej Romanowski kl.IId, Dominik Wosiński kl.IIb- najlepszy bramkarz turnieju

27.Szkolny Konkurs ,,Stop agresji''

I miejsce- w kategorii film- Dominik Kędzierski kl.Id

                  w kategorii prezentacja- Julia Całka i Mateusz Cherubin kl.IIa

Wyróżnienia: Klaudia Górska kl.IId i Natalia Lemieszka kl.IIc, Krzysztof Raszka kl.Ie  

28.Ogólnopolski Konkurs ,,Jerzy Popiełuszko- człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał''

Udział Karolina Cieślak kl.IIa

Opiekun p.Robert Pałka

 

Uczniowie, którzy otrzymali Nagrodę Patrona Szkoły:

1.Karolina Guba kl.IIIg, Ilona Borkiewicz kl.IIIg- rok szkolny 20007/2008

2.Patrycja Brzezińska kl.IIIb, Paula Broniszewska kl.IIIf, Anna Niedziułka kl.IIIf- rok szkolny 2009/2010

3.Karolina Kędziorek kl.IIIb, Weronika Zakrzewska kl.IIIb- rok szkolny 2011/2012

4.Natalia Gomolińska kl.IIId- rok szkolny 2013/2014

5.Rafał Guz kl.IIIc- rok szkolny 2014/2015

6.Krzysztof Popis kl.IIIa- rok szkolny 2015/2016

7.Oliwia Zakrzewska kl.IIId- rok szkolny 2016/2017

 

ZESTAWIENIE KONKURSÓW- I SEMESTR roku szkolnego 2014/2015

 

Lp.

NAZWA KONKURSU

UCZESTNICY

OSIĄGNIĘCIA

1.

Ogólnopolski Konkurs fotograficzny-,, Leśne inspiracje’’org. przez Państwowy Inspektorat Sanitarny w Warszawie

 

Wyróżnienie:

Marta Ciszkowska kl.IIe

Joanna Wójcik kl.IIe

 

 

2.

V Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny

 im.ks.Onufrego Kopczyńskiego

20 osób – etap szkolny

 

3.

XI Powiatowy Konkurs Krasomówczy

,, Poznajemy swoją małą ojczyznę’’- PMDK Otwock

 

III miejsce – Filip Walicki kl.Ib

4.

V Edycja Programu Edukacyjnego

,, Żyj smacznie i

   zdrowo’’

 

Aktualnie realizowany przez p.D.Siciarz- Maj

i p.I.Łukasik.

5.

XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej org. przez Katolicki Zespół Edukacyjny im.Ks. Piotra Skargi

 

Finalista-

Jan Drewicz kl.IIb

 

6.

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji E.Brylla- 

Publiczne Gimnazjum Józefów

3 osoby

II miejsce- Jan Drewicz kl.IIb

Wyróżnienie- Filip Walicki kl.Ib

7.

XIII Edycja Konkursu Plastycznego

Inspirowany twórczością E.Brylla-

P.G. Józefów

 

 

Wyróżnienie- Julia Konwicka kl.IIb

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny na kartę świąteczną org. przez MGOK Karczew

 

 

 

Wyróżnieni:

kl.Id-Oliwia Zakrzewska

         Dominika Strzyżewska

         Natalia Kurlandzka

kl.Ic- Justyna Wisińska

          Klaudiusz Ćwiek

kl.Ib- Karolina Radzik

kl.IId- Wiktoria Wieczorek

            Aleksandra Kurek   

9.

V Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek  org. przez S.P.2

 

4 osoby

Wyróżnienie- Magda Obara kl.IIb

10.

IX Powiatowy Konkurs Recytatorski

,, Wokół Słowackiego 2014’’

4 osoby

Wyróżnienie- Oliwia Zakrzewska kl.Id

11.

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego org. przez P.G. nr 4 Otwock

22 osoby –etap szkolny

Zakwalifikowani do etapu powiatowego:

1.Paweł Sobiech kl.IIc

2.Damian Wrzos kl.IIIe

3.Urszula Kasprzak kl.IIIb

12.

Konkurs Piosenki Religijnej o Nagrodę św.Cecylii

 

W kategorii gimnazjalistów:

I miejsce –Julia Konwicka kl.IIb

II miejsce-Angelika Żelazo kl.IIIb

III miejsce- Karolina Radzik kl.Ib

Wyróżnienia :

Magdalena Obara kl.IIb

Paulina Wyszomirska kl.IIb

13.

Olimpiady przedmiotowe

 

Laureat olimpiady z chemii:

Rafał Guz kl.IIIc

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

1.chemia-Radosław Jabłecki, kl.IIIe,

Rafał Guz, kl.IIIc, Wojciech Rypina kl.IIIc

2.biologia-Andrzej Skiba kl.IIIe

14.

Konkursy indywidualne

 

Aleksy Krysztofiak kl.IIe

I miejsce w Polsce  w kategorii do lat 18- ranking Gazety Wyborczej na ,,20 najbardziej wpływowych nastolatków w Polsce’’

II miejsce w Europie w kategorii za

zamieszczanie najlepszych treści dla dzieci w Internecie

15.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej

 

I miejsce- kl.IIb

II miejsce- kl.IIc

IIImiejsce- kl.IIId

16.

Powitowe Mistrzostwa Indywidualne w biegach przełajowych  2014/2015

 

Uczniowie wyróżnieni:

1.Aneta Skwara kl.Ia- miejsce 5

2.Albert Leśniewski kl.Ia- miejsce 2

17. Konkurs Instrumentalny ,,Sosnowe nutki'' org. przez PMDK Otwock  

Wojciech  Rypina - II miejsce

18.

Konkurs ,,O świętym Triduum Paschalnym’’

11 osób

Zakwalifikowani do II etapu:

-Aleksandra Staluszka kl.IIa

-Klaudia Górska kl.IId

 

19.

II Edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Prozy Anglojęzycznej org. przez Gimnazjum św. Tomasza z Akwinu w Józefowie

 

Filip Walicki- III miejsce

 

Foto Migawki
 
Kalendarz